Wczytuję dane...

BDSM

Co to jest BDSM ?


BDSM to skrót, który najczęściej rozwijany jest jako „związywanie i uległość” (bondage and discipline). W Lovespot wolimy określenie Bardziej Dogłębne Spełnianie Marzeń i to pragniemy Wam zaproponować naszym bogatym wyborem akcesoriów z tej szczególnej kategorii. BDSM to w pewnym sensie kultura obcowania, które nie zawsze musi oznaczać stosunek z penetracją czy szybki orgazm. Jest to najbardziej tajemnicza i niewyjaśniona część ludzkiej erotyki. Nie dlatego, że jest skrywana i uprawiana za zamkniętymi drzwiami, lecz dlatego, że wielu z nas nie jest w stanie zdefiniować co, sprawia, że posiada fetysze, a pewne pieszczoty, czynności lub impulsy nas podniecają i pozwalają osiągnąć seksualną satysfakcję. To właśnie sprawia, że zgłębianie BDSM w sypialni przynosi dodatkową, metafizyczną rozkosz, która uczy nas więcej o naszych potrzebach. Lovespot będzie wspierać Cię na wszystkich płaszczyznach życia seksualnego.


Dla początkujących


Dzięki naszym akcesoriom z kategorii BDSM możesz spróbować powoli od zmysłowych pieszczot przy użyciu piórek do miziania, które dzięki niepozornej formie i wywoływanym doznaniom pozwolą na odrobinę śmiechu i zapomnienia. Jeżeli pragniecie zaproponować partnerce lub partnerowi coś nowego, zacznijcie od elementu tajemniczości. Dzięki przepaskom na oczy lub kajdankom będziecie w stanie sterować stosunkiem, dając drugiej osobie poczucie, że to jej przyjemność jest najważniejsza. Każdy lubi, kiedy świat na chwile kręci się wokół niego, a przeżycia z naszymi gadżetami zakręcą Wam w głowie. Skrępuj partnera i dowiedz się jak szybko jego członek powstanie od Twojego dotyku. Zasłoń oczy partnerce i pieść jej twarde od podniecenia sutki opuszkami palców. W takich pieszczotach świetnie pomogą Wam dostępne w Lovespot olejki do masażu lub wibratory na palec. Seksowna bielizna pozwoli Wam podnieść temperaturę jeszcze przed pierwszym dotykiem. Sprawdźcie wraz z Lovespot różnorodność BDSM i przekonajcie się, czy to dla Was.


Dla wytrawnych graczy

Jeżeli wiecie już co Was kręci, jakie erotyczne bodźce wywołują u Was szybsze bicie serca Lovespot jest miejscem dla Was. Stroje BDSM, które są dla Was przygotowane, przeniosą wieczór na inny poziom świadomości. Lateks i jego perwersyjne formy wielu osobom pozwalają przeżywać doznania, których nie są w stanie osiągnąć w tradycyjnym seksie. Wiele kobiet podnieca dominacja partnera w łóżku. Gadżety do krępowania, kajdanki czy kneble przynoszą podniecenie obu stronom. Parom chcącym spróbować stosunku wzbogaconego w podniecający i kontrolowany ból proponujemy m.in. klipsy i bicze – pamiętajcie o „słowie bezpieczeństwa” (safe word) i pozytywnych wibracjach. Jeżeli uzbieraliście grupę chętnych do wspólnej zabawy, zadbajcie o zapas prezerwatyw i lubrykantów, aby nikogo nie pominięto.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów