Wyświetlanie 1–2 z 15 wyników

 • BESTSELLER

  Bijoux Indiscrets Désir Métallique łańcuszkowe kajdanki (czarne)

  89,99 

  Uwielbiasz biżuterię i chciałabyś ją nosić w każdej sytuacji, aby nadać zmysłowego i eleganckiego klimatu w Waszej sypialni? Jeśli tak, to jest to produkt idealny dla Ciebie! Hiszpańska firma Bijoux Indiscrets stworzyła linię biżuteryjnych gadżetów erotycznych, które doskonale spełniają swoją funkcję oraz fantastycznie wyglądają. Bijoux Indiscrets Désir Métallique Handcuffs to stylowe czarne kajdanki połączone łańcuszkiem…

  Kup teraz Loading Done
  Add to Wishlist
 • BESTSELLER

  Bijoux Indiscrets Désir Métallique łańcuszkowe kajdanki (srebne)

  89,99 

  Uwielbiasz biżuterię i chciałabyś ją nosić w każdej sytuacji, aby nadać zmysłowego i eleganckiego klimatu w Waszej sypialni? Jeśli tak, to jest to produkt idealny dla Ciebie! Hiszpańska firma Bijoux Indiscrets stworzyła linię biżuteryjnych gadżetów erotycznych, które doskonale spełniają swoją funkcję oraz fantastycznie wyglądają. Bijoux Indiscrets Gold metallic mesh handcuffs to stylowe złote kajdanki połączone…

  Kup teraz Loading Done
  Add to Wishlist

Więcej produktów wkrótce!

Więcej produktów wkrótce!

Co to jest BDSM ?

BDSM to skrót, który najczęściej rozwijany jest jako „związywanie i uległość” (bondage and discipline). W Lovespot wolimy określenie Bardziej Dogłębne Spełnianie Marzeń i to pragniemy Wam zaproponować naszym bogatym wyborem akcesoriów z tej szczególnej kategorii. BDSM to w pewnym sensie kultura obcowania, które nie zawsze musi oznaczać stosunek z penetracją czy szybki orgazm. Jest to najbardziej tajemnicza i niewyjaśniona część ludzkiej erotyki. Nie dlatego, że jest skrywana i uprawiana za zamkniętymi drzwiami, lecz dlatego, że wielu z nas nie jest w stanie zdefiniować co, sprawia, że posiada fetysze, a pewne pieszczoty, czynności lub impulsy nas podniecają i pozwalają osiągnąć seksualną satysfakcję. To właśnie sprawia, że zgłębianie BDSM w sypialni przynosi dodatkową, metafizyczną rozkosz, która uczy nas więcej o naszych potrzebach. Lovespot będzie wspierać Cię na wszystkich płaszczyznach życia seksualnego.

Dla początkujących

Dzięki naszym akcesoriom z kategorii BDSM możesz spróbować powoli od zmysłowych pieszczot przy użyciu piórek do miziania, które dzięki niepozornej formie i wywoływanym doznaniom pozwolą na odrobinę śmiechu i zapomnienia. Jeżeli pragniecie zaproponować partnerce lub partnerowi coś nowego, zacznijcie od elementu tajemniczości. Dzięki przepaskom na oczy lub kajdankom będziecie w stanie sterować stosunkiem, dając drugiej osobie poczucie, że to jej przyjemność jest najważniejsza. Każdy lubi, kiedy świat na chwile kręci się wokół niego, a przeżycia z naszymi gadżetami zakręcą Wam w głowie. Skrępuj partnera i dowiedz się jak szybko jego członek powstanie od Twojego dotyku. Zasłoń oczy partnerce i pieść jej twarde od podniecenia sutki opuszkami palców. W takich pieszczotach świetnie pomogą Wam dostępne w Lovespot olejki do masażu lub wibratory na palec. Seksowna bielizna pozwoli Wam podnieść temperaturę jeszcze przed pierwszym dotykiem. Sprawdźcie wraz z Lovespot różnorodność BDSM i przekonajcie się, czy to dla Was.

Dla wytrawnych graczy

Jeżeli wiecie już co Was kręci, jakie erotyczne bodźce wywołują u Was szybsze bicie serca Lovespot jest miejscem dla Was. Stroje BDSM, które są dla Was przygotowane, przeniosą wieczór na inny poziom świadomości. Lateks i jego perwersyjne formy wielu osobom pozwalają przeżywać doznania, których nie są w stanie osiągnąć w tradycyjnym seksie. Wiele kobiet podnieca dominacja partnera w łóżku. Gadżety do krępowania, kajdanki czy kneble przynoszą podniecenie obu stronom. Parom chcącym spróbować stosunku wzbogaconego w podniecający i kontrolowany ból proponujemy m.in. klipsy i bicze – pamiętajcie o „słowie bezpieczeństwa” (safe word) i pozytywnych wibracjach. Jeżeli uzbieraliście grupę chętnych do wspólnej zabawy, zadbajcie o zapas prezerwatyw i lubrykantów, aby nikogo nie pominięto.